Zpravodaj

Dejte “zelenou” ekologickým výrobkům

18. 11. 2015 | autor: Eva Stehlíková

V Náměšti nad Oslavou najdete firmu, která se zabývá prodejem výrobků z přírodní indické juty i kokosu. Zahradnickým firmám, jenž mají tvorbu nebo údržbu zahrad může nabídnout široký sortiment výrobků, který odpovídá ekologickým parametrům EVROPSKÉ UNIE. Veškeré zboží je ekologické. Lze je po použití zlikvidovat na jakékoliv skládce, nebo v případě použití v přírodě (geotextilie, úvazky, omotávky) se samo rozpadne a stane se hnojivem. Heslem je spolehlivost.

Pokračování

Zahradnické centrum, do kterého můžete zavítat i o víkendu

8. 10. 2009 | autor: Luboš Ferenčík

Nabízí široký sortiment rostlin pro zahradu i interiér, dále okrasné dřeviny a keře, pokojové rostliny, řezané květiny, značkové květináče, značkové nářadí, venkovní keramiku, kameny, hnojiva, postřiky, substráty, semena a cibuloviny, ovocné stromy a keře, interiérovou keramiku, jezírka, sezónní zboží.

Pokračování

Flora Garden s.r.o., to jsou dvě zahradnická centra v Bakově nad Jizerou a v Jičíně

8. 10. 2009 | autor: Michaela Tomcová

Zahradnické centum FLORA v Bakově nad Jizerou nabízí na prodejní ploše 3 600 m2 více než 2 500 položek zboží pro dům a zahradu.

Pokračování

Garden Centrum Ostrava poskytuje své služby již od roku 1991

8. 10. 2009 | autor: Zdeněk Adam

Firma se zaměřením na prodej semen, cibulovin, zahrádkářských potřeb, ovocných stromků, okrasných rostlin a balkónových květin byla založena v roce 1991. Počátkem roku 2009 byl jako doplňující služba pro zákazníky zprovozněn internetový obchod www.garden-centrum.cz .

Pokračování

Již dvacet let na trhu s firmou HŰ-BEN

8. 10. 2009 | autor: Ing. Iveta Benešová

Firma Ing. Iveta Benešová, Hű-Ben (založená v roce 1989) ve svém výrobním sortimentu pro Vás připravila širokou nabídku zboží pro zahrádkáře, akvaristy a ornitology.

Pokračování

Když se naváže na rodinnou tradici, tak se květinářství a zahradnictví podaří...

8. 10. 2009 | autor: Lenka Miltová

Květiny Milt, květinářství a zahradnictví, je jako rodinný podnik založený roku 1992. Firma navázala na rodinnou tradici v zahradnickém oboru, sahající nepřetržitě do 19. století.

Pokračování

Jitka Kalábová představuje firmu K+K zahrada s.r.o. a navíc jednu novinku – Kapsáře na květiny

8. 10. 2009 | autor: Jitka Kalábová

K+K zahrada s.r.o. se zabývá zahradní architekturou, pěstuje a prodává trvalky, skalničky, traviny a vodní rostliny, provádí veškerou floristickou činnost.

Pokračování

Dlouhodobá tradice zahradnická v srdci Valašska

8. 10. 2009 | autor: Radim Kývala

Zahradní centrum Kývala se nachází na pokraji Valašského Meziříčí a má ve městě dlouhodobou tradici. V roce 2001 bylo otevřeno velké zahradní centrum, které na více než 1000m2 venkovní plochy uspokojí jak laika, tak i náročného zákazníka svým velkým výběrem zboží a sortimentu. Součástí zahradního centra je skleník, ve kterém celoročně najdete pokojové květiny a sezónně balkónové rostliny. Zahradní centrum je rozděleno do několika sekcí. Vše je rozděleno a nabízeno zákazníkovi tak, aby si sám mohl vybrat. Ostatně posuďte sami...

Pokračování

Juniperus - zahrada Vašich snů...

8. 10. 2009 | autor: Eva Štěpánková

V zahradnictví u Štěpánků se zaměřují na okrasné stromy a keře, ovocné dřeviny, růže, skalničky, zahradní výrobky, zahradnické potřeby. Sezónně nabízí dušičkovou vazbu.

Pokračování

Časopis Naše krásná zahrada

7. 10. 2009 | autor: Jiří Dvořák

Přehled novinek, trendů a zajímavostí ze zahradnického světa.

Pokračování