Zpravodaj

Coniferia Michl nabízí komplexní zahradní služby

9. 10. 2009 | autor: Pavel Michl

Coniferia Michl se zabývá především návrhy a realizací výsadeb veřejných prostranství, podnikových objektů a zahrad - zakládání rodinných zahrad „na klíč“, výsadbami živých plotů. S tím souvisí i následná péče o zeleň, pěstování a prodej vánočních stromků, okrasných stromů a keřů.

Pokračování

Česká společnost FLORAVIL, s.r.o. byla založena v roce 2005 jako pobočka Green City pro české a slovenské klienty

9. 10. 2009 | autor: Ing. Irena Konvalinková

Společnost Green City z Clermont Ferrand se od roku 1995 specializuje na výrobu a neustálé zdokonalování samozavlažovacích dvoustěnných nádob a sestav z nich pro zkrášlení a oživení vzhledu veřejných prostranství měst a obcí, lázní, zámků, firem, hotelů, ... a to s maximálním ohledem na životní potřeby rostlin. Dnes jsou výrobky Green City přítomny ve městech všech evropských zemí a mnoha dalších státech světa. Na českém trhu se objevily v roce 2002.

Pokračování

Grenex s.r.o. - specialista na travní koberce

9. 10. 2009 | autor: Ing. Markéta Horová

Firma se na základě několikaletých zkušeností v testování travních směsí různých firem a provenience zaměřuje na pěstování travních koberců z nejlepších, ověřených a vyzkoušených směsí, které i jejich zákazníci za tu dobu prověřili.

Pokračování

Skleník, ve kterém Vás práce bude bavit

9. 10. 2009 | autor: Pavel Kárník

Firma Pavel Kárník pro Vás postaví rychle, levně a kvalitně zahradnictví či prodejní skleník, ve kterém Vás práce opravdu bude bavit. Nevěříte? Začtěte se do následujících řádků a shlédněte galerii přiložených fotografií.

Pokračování

Jedním z pilířů naší práce je produkce vysoce kvalitních osiv letniček

9. 10. 2009 | autor: Jiří Porš

Šlechtitelská stanice Veltrusy vznikla v roce 1947. Původně byla pracovištěm Osevy Praha zaměřeným na šlechtění zelenin. Této činnosti se stanice pod hlavičkou různých podniků a výzkumných ústavů věnovala přes třicet let a byla zde vyšlechtěna řada populárních odrůd zelenin. V roce 1981 došlo k zásadní změně – ve Veltrusích se začalo se šlechtěním květin.

Pokračování

Pro okrasné dřeviny do Zbiroha

9. 10. 2009 | autor: Ing. Robert Skalka

Současnou produkci Zahradnictví Zbiroh tvoří převážně okrasné dřeviny a trvalky v kontejnerech. Je zajištěna i služba zahradního a krajinného architekta a aranžérské práce.

Pokračování

Rodinné zahradnictví Střítež Boškovi v otázkách a odpovědích

9. 10. 2009 | autor: Šárka Bošková

V zahradnictví Střítež Boškovi člověk najde snad vše, co je možné kolem domu a zahrady. Více snad přiblíží kratičký rozhovor.

Pokračování

Květiny a aranžmá z nich nás provázejí po celý život

8. 10. 2009 | autor: Hana Kindelmanová Šebestová

Něco o tom ví paní Hana Kindelmanová Šebestová. Po přečtení následujících řádků jí možná dáte za pravdu...

Pokračování

Odborné zaměření a odborný profil společnosti Arbonet s.r.o.

8. 10. 2009 | autor: Ing. Pavel Wágner

Arbonet, s.r.o. vznikla v roce 2007 jako společnost navazující na desetiletou tradici dvou podnikatelských subjektů (OSVČ) ing. Pavla Wágnera a ing. Marka Žďárského, podnikajících v oboru arboristika od roku 1998 pod dodatkem obchodního jména Arbonet Praha.

Pokračování

Druchema – jedna z mála značek v rukou českých vlastníků

8. 10. 2009 | autor: Tereza Svobodová

Družstvo pro chemickou výrobu a služby Druchema patří k tradičním českým firmám s širokým sortimentem kvalitních výrobků z oblasti bytové chemie, autokosmetiky, lepidel a tmelů, barev na textil, výrobků pro sport a volný čas. Výrobky, které družstvo nabízí, jsou vysoce účinné, laboratorně zkoušené a mají atest příslušné státní zkušebny ČR. Vyhovují platným ekologickým předpisům a odpovídajícím evropským normám.

Pokračování