Zpravodaj

Grenex s.r.o. - specialista na travní koberce

9. 10. 2009 | autor: Ing. Markéta Horová

Firma se na základě několikaletých zkušeností v testování travních směsí různých firem a provenience zaměřuje na pěstování travních koberců z nejlepších, ověřených a vyzkoušených směsí, které i jejich zákazníci za tu dobu prověřili.

Pokračování

Skleník, ve kterém Vás práce bude bavit

9. 10. 2009 | autor: Pavel Kárník

Firma Pavel Kárník pro Vás postaví rychle, levně a kvalitně zahradnictví či prodejní skleník, ve kterém Vás práce opravdu bude bavit. Nevěříte? Začtěte se do následujících řádků a shlédněte galerii přiložených fotografií.

Pokračování

Jedním z pilířů naší práce je produkce vysoce kvalitních osiv letniček

9. 10. 2009 | autor: Jiří Porš

Šlechtitelská stanice Veltrusy vznikla v roce 1947. Původně byla pracovištěm Osevy Praha zaměřeným na šlechtění zelenin. Této činnosti se stanice pod hlavičkou různých podniků a výzkumných ústavů věnovala přes třicet let a byla zde vyšlechtěna řada populárních odrůd zelenin. V roce 1981 došlo k zásadní změně – ve Veltrusích se začalo se šlechtěním květin.

Pokračování

Pro okrasné dřeviny do Zbiroha

9. 10. 2009 | autor: Ing. Robert Skalka

Současnou produkci Zahradnictví Zbiroh tvoří převážně okrasné dřeviny a trvalky v kontejnerech. Je zajištěna i služba zahradního a krajinného architekta a aranžérské práce.

Pokračování

Rodinné zahradnictví Střítež Boškovi v otázkách a odpovědích

9. 10. 2009 | autor: Šárka Bošková

V zahradnictví Střítež Boškovi člověk najde snad vše, co je možné kolem domu a zahrady. Více snad přiblíží kratičký rozhovor.

Pokračování

Květiny a aranžmá z nich nás provázejí po celý život

8. 10. 2009 | autor: Hana Kindelmanová Šebestová

Něco o tom ví paní Hana Kindelmanová Šebestová. Po přečtení následujících řádků jí možná dáte za pravdu...

Pokračování

Odborné zaměření a odborný profil společnosti Arbonet s.r.o.

8. 10. 2009 | autor: Ing. Pavel Wágner

Arbonet, s.r.o. vznikla v roce 2007 jako společnost navazující na desetiletou tradici dvou podnikatelských subjektů (OSVČ) ing. Pavla Wágnera a ing. Marka Žďárského, podnikajících v oboru arboristika od roku 1998 pod dodatkem obchodního jména Arbonet Praha.

Pokračování

Druchema – jedna z mála značek v rukou českých vlastníků

8. 10. 2009 | autor: Tereza Svobodová

Družstvo pro chemickou výrobu a služby Druchema patří k tradičním českým firmám s širokým sortimentem kvalitních výrobků z oblasti bytové chemie, autokosmetiky, lepidel a tmelů, barev na textil, výrobků pro sport a volný čas. Výrobky, které družstvo nabízí, jsou vysoce účinné, laboratorně zkoušené a mají atest příslušné státní zkušebny ČR. Vyhovují platným ekologickým předpisům a odpovídajícím evropským normám.

Pokračování

Dejte “zelenou” ekologickým výrobkům

18. 11. 2015 | autor: Eva Stehlíková

V Náměšti nad Oslavou najdete firmu, která se zabývá prodejem výrobků z přírodní indické juty i kokosu. Zahradnickým firmám, jenž mají tvorbu nebo údržbu zahrad může nabídnout široký sortiment výrobků, který odpovídá ekologickým parametrům EVROPSKÉ UNIE. Veškeré zboží je ekologické. Lze je po použití zlikvidovat na jakékoliv skládce, nebo v případě použití v přírodě (geotextilie, úvazky, omotávky) se samo rozpadne a stane se hnojivem. Heslem je spolehlivost.

Pokračování

Zahradnické centrum, do kterého můžete zavítat i o víkendu

8. 10. 2009 | autor: Luboš Ferenčík

Nabízí široký sortiment rostlin pro zahradu i interiér, dále okrasné dřeviny a keře, pokojové rostliny, řezané květiny, značkové květináče, značkové nářadí, venkovní keramiku, kameny, hnojiva, postřiky, substráty, semena a cibuloviny, ovocné stromy a keře, interiérovou keramiku, jezírka, sezónní zboží.

Pokračování