Představuje se Vám INET...

29. 9. 2009 | autor: Ing. Josef Bečka

Od samého počátku činnosti se firma specializovala na zpracování plastů, a to zejména PVC-fólií. Významné oblasti činnosti jsou rodinné bazény a příslušenství a zahradní jezírka a příslušenství.

Úvod

Dovolujeme si Vás tímto oslovit a představit naší firmu. Tato byla založena v roce 1992 s právní formou spol. s r.o. Současnými společníky jsou ing. Josef Bečka a firma Hobby-pool-technologies, Oranienbaum, Německo. Od samého počátku činnosti se firma specializovala na zpracování plastů, a to zejména PVC-fólií. Většina výrobků byla směřována do oblastí fóliových bazénů a zahradních jezírek, a to jak do tuzemska, tak i zejména do zahraničí. Naše výrobky najdete v mnoha evropských zemích, hlavně pak v zemích EU.

Významné oblasti činnosti, které obsahově souvisí s katalogem Hortiflora registr, jsou rodinné bazény a příslušenství a zahradní jezírka a příslušenství.

V těchto obou segmentech dokážeme nabídnout téměř vše, co je potřeba. Jednak z vlastní výroby nebo z dovozu. Veškeré materiály nebo komponenty jsou výhradně ze zemí EU nebo USA. Firma je vlastníkem certifikátu kvality ISO 9001:2001, vytvořila a udržuje systém řízení jakosti pro zpracování plastů, vč. výroby bazénů a jiných vodních prvků, tzn. jezírek.

Bazény

V naší základní nabídce bazénů jsou tvarově oválné, kruhové nebo osmičkové, fólie o sílách 0,4/0,6/0,8 mm od jednobarevné modré a pískové, až po celou řadu atraktivních mramorových, kostičkových, kamínkových barevných vzorů. K tomu je nabízena kompletní řada příslušenství od renomovaných výrobců. V naší nabídce je i stavba bazénů s PVC-vložkou tzv. „na klíč“. Dále nabízíme i fólie, vyztužené PES-vláknem, které tvoří útek a osnovu podkladové tkaniny s nánosem PVC, vč. protiskluzových, tekuté fólie, lepidla atd. V naší nabídce jsou i krycí klasické a solární nebo zazimovací plachty, solární absorbéry na ohřev bazénové vody, dětské bazény „Minifant“ nebo samonosné bazény „Flexi“. Můžeme nabídnou i kvalitní bazénovou chemii, která si získává u našich zákazníků stále větší oblibu, a to díky své vysoké účinnosti a jednoduchosti aplikace.

Zahradní jezírka

U zahradních jezírek je tomu podobně. Vzhledem k technickému vybavení a personálnímu obsazení firmy jsme schopni nabídnout vše potřebné. Čerpadla, filtrace, UV-C zářiče, fólie, geotextílie, přípravky na úpravu vody, reflektory ….. Celkem přes 800 položek. I zde je naše orientace zaměřena pouze na vysoce kvalitní druhy zboží od předních zahraničních výrobců. V rámci exkluzivity pro ČR spolupracujeme s firmami Messner, Unique Koi, Söll, BioNova. Ostatní dodavatelé jsou rovněž významní výrobci z EU. Na veškeré zboží poskytujeme záruční lhůty na dobu 3–5 let. U PVC-rybničních fólií 15–20 let na materiál a zpracování.

Hygiena, kvalita vody

V našem týmu jsou kvalifikovaní a certifikovaní pracovníci na otázky hygieny a kvality vody v jezírkách. Dokážeme poradit a úspěšně vyřešit celou řadu problémů, které se mohou v jezírku vyskytnout. Naší výhodou je možnost konzultací s laboratoří a bio-chemiky firmy Söll, pokud se jedná o složitější problémy. To se týká i otázek spojených s případným onemocněním ryb, boj proti vnějším a vnitřním parazitům atd. Dokážeme zajistit i krásné kapry Koi ve vyšších kvalitativních třídách, vč. krmení.

Poradenství, konzultace, zaškolení…

Nabízíme pro stavby rodinných bazénů a zahradních jezírek bezplatnou poradenskou činnost, konzultace, návrhy realizací, a to pro případy, že zákazník si chce vybudovat vodní prvek sám, nebo s naši pomocí. To se týká jak okrasných jezírek, tak i na koupání, ve všech technicky proveditelných variantách.

Našim velkoodběratelům nabízíme rovněž na požádání konzultace, zaškolení, semináře nebo i jiné formy spolupráce. Naší specialitou je svařování PVC-rybničních fólií přímo na místě stavby. Této služby již využívá celá řada našich odběratelů. Předností je rychlost a spolehlivost těsnosti svárů.

Nově otevřené studio Aqua Magika

Kromě výrobního a administrativního zázemí na výše uvedené adrese je nás možno kontaktovat v našem nově otevřeném studiu Aqua Magika na adrese Mělník, Bezručova 720. V těchto prostorách je možno zhlédnout a zakoupit celou řadu zboží. Zde provádíme rovněž prvotní konzultace se zákazníky o jejich záměru, přáních a představách. Naší snahou je osobní kontakt a individuelní přístup ke každému zákazníkovi.
Uvítáme nové zájemce o spolupráci na bázi vzájemné důvěry, vstřícnosti a serióznosti. Nabízíme velký výběr kvalitních druhů zboží a služeb za zajímavých cenových podmínek. Kontaktujte nás, abychom s Vámi mohli projednat konkrétně to, co Vás zajímá. Ujišťujeme Vás, že učiníme vše pro to, abychom uspokojili Vaše potřeby.
Pracovní doba pro studio „Aqua Magika“: po-pá 10,00 – 17,00 hod.

Kontakty

Doporučujeme sledovat naše webové stránky. Zde Vás informujeme o našich akčních cenách, novinkách, výprodejích, školeních, seminářích, dnech otevřených dveří a dalších zajímavostech. Pracovní doba po-pá 6,00 – 14,30 hod.

Ing. Josef Bečka – jednatel
becka@inet-sro.cz mobil: 737 858 855

Ing. Tomáš Kuzmeniuk – obch. odd.
kuzmeniuk@inet-sro.cz 605 242 249

Jana Vokounová – objednávky/prodej
vokounova@inet-sro.cz 728 248 424

Martin Pikora – technik/stavby
pikora@inet-sro.cz 732 906 134

www.inet-sro.cz

tel/fax. 315 697 395

Komentáře

Přidat komentář

Kolik má pavouk nohou?