O firmě EZS s.r.o. z Ústí nad Labem

29. 9. 2009 | autor: Ing. Zuzana Erbenová

Odborné zahradnictví s kvalitními nadčasovými službami a každoročními pěstitelskými úspěchy v produktech pro maloodběratele.

O firmě a službách

Zahradnictví firmy EZS se rozkládá na ploše cca 3,5 ha v části města Ústí nad Labem – Brné, kousek od známého hradu Střekov. Na této ploše je umístěna prodejna se zázemím, skleníky pro pěstování rostlin a technické zázemí a stroje pro údržbu zahradnických ploch.

Firma byla založena v roce 1998 a od této doby se profilovala, jako odborné zahradnictví s kvalitními nadčasovými službami a každoročními pěstitelskými úspěchy v produktech pro maloodběratele. Ti tvoří převážnou část klientely a početnou obec spokojených zákazníků. Na prodejní ploše vedle hlavní budovy, si na své přijdou i opravdoví milovníci „zahrádkaření“, neboť zde najdou od raného jara až do pozdního podzimu výběr z více, než 3500 druhů produktů, které zahrnují i některé unikátní druhy a kultivary. Naši zákazníci mají na výběr z letniček, dvouletek, trvalek, vodních rostlin, rostlin hrnkových a balkónových, cibulovin, růží, pnoucích rostlin, jehličnatých i listnatých dřevin, kapradin, trav, vřesovištních rostlin, ovocných stromů a keřů. Abychom mohli vyjít vstříc téměř každému, je možné zákazníkovi na objednávku zajistit i druhy, které naše zahradnictví nemá v momentálním, či běžném sortimentu. Tento prodej je doplněn nezbytným sortimentem zemin a substrátů, hnojiv, chemických přípravků a dalším drobným zahradnickým zbožím.

Pro naše zákazníky jsou také připraveny i floristické služby. Pod odborným vedením naší specialistky vytvářejí zaměstnanci tradiční i moderní vazby, jako jsou vazby velikonoční, vánoční a dušičkové, a to v širokém sortimentu barev i tvarů. Samozřejmostí je každoroční prodej vánočních stromků a ostatního vánočního sortimentu, jako jsou například svícny, dekorace a další příležitostné maličkosti a drobné dárky.

Nedílnou součástí prodeje, jsou i poradenské služby našich vyškolených profesionálů, kteří ochotně pomohou a poradí při řešení zahradnických problémů. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni a seznamováni s novinkami v oblasti pěstování, údržby a ošetřování prodávaného sortimentu a dle pochvalných vyjádření našich zákazníků, patří mezi vyhledávané odborníky.

Projekční a realizační středisko

Naše služby dále rozšiřujeme a zdokonalujeme. Projekční a realizační středisko slouží nejen pro drobné stavebníky, ale i pro větší projekční kanceláře a průmyslové podniky. Spolupracujeme s velkými architektonickými ateliéry, kdy pro různé investory projektujeme soukromou i veřejnou zeleň, venkovní i vnitřní bazény příp. jezírka a zavlažovací systémy. Toto středisko dále, jako součást postupu, zajišťuje konzultace s investorem, grafické simulace vývoje výsadby v delším časovém období a další počítačové zpracování pomocí sofistikovaného software. Na základě těchto teoretických postupů je následně přikročeno k realizaci stavby na klíč, včetně možného následujícího údržbového a odborného servisu, což má na starosti náš realizační tým. Samozřejmostí je snaha o odevzdání vysoce kvalitní práce.

Internetová prezentace, novinky…

V tomto roce jsme spustili novou internetovou prezentaci, kde je k dispozici velké množství informací, včetně sortimentu zahradnictví, fotogalerie a mnoho podkladů ke stažení. Prezentaci dále vyvíjíme a snažíme se, aby naši klienti získali důležité podklady i pro své realizace. Každoročně připravujeme novinky ve fotogaleriích, které v současnosti zahrnují základní sortiment v počtu cca 800 kusů fotografií. Pro rok 2010 připravujeme kompletní přehled námi nabízeného sortimentu na CD a další rozšíření informačních materiálů, včetně internetového poradenství.

Kontakty

EZS, spol. s r.o.(Zahrad­nictví pod hradem Střekovem)
Litoměřická 1439
400 03 Ústí nad Labem

Tel. / fax:: +420 472 745 226
e-mail: ezs.ul@volny.cz

Jednatelé společnosti:

Ing. Zuzana Erbenová, GSM: +420 602 346 606
Jiří Popelka, GSM: +420 603 272 718

Otevírací doba letní (zpravidla od 1.4. do 10.10. a případně dle klimatických podmínek):

PO, ÚT, ST, Pá 7.00 – 16.00
ČT 7.00 – 17.00
SO 8.00 – 12.00

Otevírací doba zimní: (zpravidla od 1.11 do 30.3.)

PO – Pá 8.00 – 14.00

Komentáře

Přidat komentář

Napište část těla: preclík, voda, klávesnice, nos.