Floria Léto promění Výstaviště Kroměříž v Zahradu fantazie

2. 7. 2019 | autor: Anna Tichá

Na kroměřížském výstavišti proběhne od 9. do 11. srpna již 43. ročník celostátní výstavy pro všechny zahradníky a zahrádkáře – Floria Léto 2019. Letošní ročník tradiční prodejní výstavy nese motto „Zahrada fantazie“

Návštěvníky zaujme promenáda v kouzelné květinové zahradě a organizátoři opět květinově vyzdobí kroměřížský kostel, kam budou mít návštěvníci vstup zdarma.

Kromě květinového aranžmá se mohou návštěvníci těšit na prodejní výstavu kaktusů, expozici sukulentů a balkonových rostlin, či výstavu drobného zvířectva a okrasného ptactva. Nejen mužskou část návštěvníků zaujme výstava moderní i historické zemědělské techniky a pro malé zahradníky bude otevřen unikátní Dětský svět, který nabízí desítky venkovních i vnitřních zábavních atrakcí. Návštěvníci si během celé výstavy samozřejmě mohou pořídit nejrůznější potřeby pro dům i zahradu.

Květinová výstava se i letos rozšíří mimo brány výstaviště, kdy přední slovenští aranžéři vyzdobí kroměřížský kostel svatého Jana Křtitele. Pro návštěvníky bude po celou dobu výstavy připravena bezplatná kyvadlová autobusová doprava, která bude v pravidelných intervalech jezdit na trase Výstaviště Kroměříž – Masarykovo náměstí (kostel sv. Jana Křtitele). Své celodenní jízdy autobus vždy zahájí a zakončí na autobusovém a vlakovém nádraží v Kroměříži.

Po celou dobu výstavy je pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný a hudební program. Vystoupí Jakub Smolík, Boršičanka AK a další.

Otevřeny budou obě výstavištní restaurace i mnoho občerstvovacích stánků. Komfort návštěvníkům zajistí i parkovací plocha pro více než dva tisíce automobilů.

Komentáře

Přidat komentář

Kolik má člověk nohou?